Kacper Krzepisz – 2,48. Za pierwszą bramkę Stali ciężko go winić, choć gdyby był lepiej ustawiony i szybciej zebrał się do narożnika, był w stanie wyciągnąć to uderzenie. Natomiast drugi gol gospodarzy całkowicie obciąża konto 23-latka, który nie przypilnował krótkiego słupka i dał się zaskoczyć w sytuacji, w której nie miał prawa stracić czujności.

Michał Marcjanik – 3,04. Zupełnie nieźle wyglądał w wyprowadzaniu piłki i przekazywaniu jej do drugiej linii, ale w defensywie znów kilkukrotnie zaspał, a w drugiej połowie zostawiał gospodarzom bardzo dużo wolnego miejsca, z którego rzeszowianie skrzętnie korzystali przy kontrach.

Ołeksandr Azacki – 3,39. Popełniał błędy przy obu straconych golach – przy pierwszym nie wyszła mu interwencja głową po dośrodkowaniu Poczobuta, przy drugim dał się ograć Michalikowi, a na dodatek rykoszet od Ukraińca zmylił Krzepisza. Fatalny mecz środkowego obrońcy.

Janusz Gol – 3,62. Był widoczny przy stałych fragmentach gry pod bramką rywala – dwukrotnie dochodził do strzału, raz trafił w poprzeczkę po odbiciu futbolówki od Danielewicza. Znacznie gorzej spisywał się jako jeden z trzech stoperów – zaliczył stratę, po której Stal strzeliła drugiego gola, a i później precyzja u niego szwankowała.

Mateusz Stępień – 5,24. Zdecydowanie najjaśniejszy punkt Arki w niedzielę – bardzo aktywny, odważnie wchodzący w drybling, raz po raz energicznie oskrzydlający akcje. Stanowił główną broń gdynian, potrafił świetnie obsłużyć kolegów w polu karnym.

Sebastian Milewski – 4,17. Przeciętny w odbiorze, powolny w rozegraniu, a długimi fragmentami po prostu nieobecny. Na domiar złego dał się łatwo nawinąć Prokiciowi w akcji na 2:0. Występ do poprawki.

Hubert Adamczyk – 4,70. Dobrze wyglądał w pierwszej połowie, kiedy umiejętnie współpracował ze Stępniem, potrafił znaleźć sobie przestrzeń na boisku i z niej skorzystać, miał pomysł na granie. Strzelił gola z karnego, drugą część spotkania zaczął świetnym strzałem sprzed szesnastki, ale potem zniknął.

Kacper Skóra – 4,16. Pokazywał się do gry, wykazywał ruch pomiędzy środkową strefą a prawym skrzydłem, nieźle wyglądały jego centry ze stałych fragmentów, ale zabrakło mu konkretu, jakościowego ostatniego zagrania.

Dawid Gojny – 3,97. Dużo biegał, ale niewiele z tego wynikało – jego wrzutki wyglądały słabiej jakościowo niż dośrodkowania z początku rundy, w rozegraniu z kolegami nie potrafił przyspieszyć ruchów, a w drugiej połowie po otrzymaniu ciosu w oko stopniowo tracił już kontakt z rzeczywistością.

Omran Haydary – 3,17. Po jego strzale Poczobut dotknął futbolówkę ręką we własnym polu karnym, czego konsekwencją była jedenastka dla Arki. Niczego więcej o grze Afgańczyka nie możemy powiedzieć. To kolejne tragiczne spotkanie 25-latka w rundzie wiosennej, okraszone dużą liczbą strat, nieudanych dryblingów i niecelnych zagrań. Od dłuższego czasu wygląda katastrofalnie.

Karol Czubak – 3,37. Miał cztery znakomite szanse do strzelenia gola, ale nie wykorzystał żadnej z nich, raz fatalnie kiksując w sytuacji, w której otrzymał piłkę dwa metry od linii bramkowej. Radził sobie z obrońcami na tyle, żeby dochodzić to tych okazji, ale wykończenie wyglądało w jego wykonaniu bardzo źle. U ,,Czubiego” widać w ostatnich meczach spadek formy, oby jak najszybciej znalazł odblokowanie.

Luan Capanni – 2,55. Żenujący występ Brazylijczyka, który nie pokazał w ofensywie kompletnie nic poza stratami piłki i brakiem orientacji boiskowej, a na domiar złego omal nie wyleciał z boiska z ,,czerwienią” po szybkim złapaniu żółtej kartki i kretyńskich faulach chwilę później.

Mateusz Żebrowski – 3,01. Wpasował się w obraz drużyny, która po przerwie wyglądała bezbarwnie. Nie dał zespołowi niczego istotnego w ofensywie, a do tego bardzo słabo wywiązywał się z obowiązków obronnych – to jego stroną boiska szła większość akcji Stali w końcowych fragmentach rywalizacji.

Przemysław Stolc – grał za krótko, by zostać oceniony.