W szóstym, kończącym pobyt w Turcji meczu kontrolnym, Arka poległa 2:3 z rumuńskim FK Csikszereda. Obydwa gole dla Arki zdobył Karol Czubak. Przy pierwszej bramce, Hubert Adamczyk posłał dośrodkowanie, a pierwszoligowiec 2023 roku bezbłędnie przymierzył głową. Sytuacja miała miejsce w 17. minucie, przy stanie wyniku 0:1 dla rywali.

Czubi skompletował dublet w drugiej połowie. Asystę zaliczył Tornike Gaprindashvili. Wówczas wyszliśmy na prowadzenie. Niestety, rumuńscy zawodnicy złapali wiatr w żagle i w samej końcówce dwukrotnie umieścili piłkę w siatce.

Był to ostatni sprawdzian żółto-niebieskich przed wznowieniem rozgrywek Fortuna I Ligi. Bilans Arkowców w sparingach to jedno zwycięstwo, dwa remisy, oraz trzy porażki. Szału nie ma, ale to w lidze ma być ogień! A oto gracze, którzy zanotowali trafienia na obozie w Antalyi: Marcel Szymański, Michał Borecki, Olaf Kobacki, Karol Czubak (3), i Martin Dobrotka. Już za 10 dni drużyna pojedzie do Warszawy, gdzie zagra z tamtejszą Polonią. W Gdyni to "Czarne Koszule" okazały się minimalnie lepsze od podopiecznych Wojciecha Łobodzińskiego. Stołeczny zespół wygrał wówczas 3:2. Mecz ten zaplanowano na 17 lutego. Pierwszy gwizdek arbitra ma zabrzmieć o godz. 17:30.

Arka Gdynia: Lenarcik - Predenkiewicz (46' Stolc), Marcjanik, Dobrotka, Gojny - Gol - Gaprindashvili, Milewski, Adamczyk, Kobacki (46' Skóra) - Czubak.
Bramki: 11'?, 17', 67' Czubak, 85'?, 87?