Kasjan Lipkowski rozegrał drugą połowę meczu towarzyskiego młodzieżowej reprezentacji Polski z Finlandią. Biało-czerwoni zremisowali 1:1.

Lipkowski, który ostatnio wrócił do Arki z wypożyczenia do KKS-u Kalisz, został powołany do młodzieżowej kadry przez Michała Probierza po raz drugi na przestrzeni ostatnich miesięcy. W towarzyskim meczu z Finlandią rozgrywanym na stadionie przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie w przerwie zmienił Jakuba Szymańskiego z Wisły Płock. Biało-czerwoni przegrywali wówczas 0:1, ale w doliczonym czasie gry zdołali doprowadzić do wyrównania za sprawą trafienia z rzutu karnego Szymona Włodarczyka z Górnika Zabrze. W poniedziałek o 20:15 w kolejnym spotkaniu kontrolnym podopieczni Probierza zmierzą się w Podgoricy z Czarnogórą.

Kasjanowi gratulujemy występu w barwach narodowych i życzymy powodzenia w dalszej fazie zgrupowania!