Wyjazd do Poznania, jak to wyjazd do Poznania. Zaskakujący był jedynie fakt, że po raz pierwszy na spotkanie w stolicy Wielkopolski zaopatrzyć musieliśmy się w bilety. Te w sztukach 800 skończyły się po dwóch i pół dobach, więc można było się spodziewać dobrej liczby Śledzi na stadionie. Na szczęście trochę biletów jeszcze doszło, niektórzy kupowali je w Poznaniu, więc na stadionie łącznie, naszą liczbę określić można na ok. 1500. Wyjazd nie był organizowany, więc niektórzy pociągami, a niektórzy samochodami ruszyli na mecz z nadziejami, że i tym razem uda nam się sprawić niespodziankę, w postaci zdobycia chociaż jednego punktu. Przed stadionem czuć było atmosferę meczu zgodowego, ale większość miała siły, żeby na stadion wejść. Tam popełniliśmy pewien błąd, gdyż nie zajęliśmy konkretnego miejsca, a rozrzuceni po całym stadionie nie potrafiliśmy poprowadzić zgranego dopingu, który był zaczynany chyba w każdym miejscu trybun. Oprócz małego problemu z biletami, organizacja spotkania bardzo dobra. Nagana należy się angielskiej służbie antyterrorystycznej Przez nich właśnie mecz zaczął się z piętnastominutowym opóźnieniem. Nie wdrażając się zbytnio w temat canal+ stwierdzam, że mieliśmy sporo szczęścia, a podziękowania należą się Semirowi Stilicowi, który z dwóch metrów trafił w poprzeczkę. Drugim i ostatnim ciekawym wydarzeniem sportowym był strzał z woleja Bartka Karwana, ale kunsztem bramkarskim popisał się Krzysztof Kotorowski. Na stadionie po meczu wiele mówiło się o pracy głównego arbitra, ale takie jest życie. Arka zremisowała z liderem na wyjeździe, więc z wyniku w przeciwieństwie do gospodarzy musimy być bardzo zadowoleni. Po meczu każdy robił co chciał, na rynku spotkać można było dużo znajomych twarzy. Podobnie jak z wyjazdem z Gdyni, jedni wracali wcześniej, inni później, wszyscy w bardzo dobrych nastrojach, z powodu mile spędzonego weekendu oraz bardzo dobrego wyniku wywiezionego z terenu idącego na mistrza Kolejorza. Dziękujemy Lechitom za ugoszczenie i życzymy samych wygranych, gdyż na ich drodze Arka już w tym sezonie nie stanie
Wyjazd do Poznania
Zobacz także
Nowy prezes - stare problemy
Z dniem dzisiejszym nowym prezesem klubu został dotychczasowy dyrektor działu marketingu - Wojciech Pertkiewicz. "Ciepłe stanowisko" zostało zajęte, ale zapomniano rozliczyć się z zawodnikami, którzy pracowali w klubie w zeszłym sezonie.
Wojciech Pertkiewicz Prezesem Arki!
Potwierdziły się informacje, iż od 25 czerwca 2012 roku nowym prezesem Arki został dotychczasowy dyrektor marketingu - Wojciech Pertkiewicz
Juniorzy starsi: Arka - Górnik 1:1
Niezawodny Mateusz Szwoch uratował szanse Arki, zdobywając w 88 minucie wyrównującą bramkę w meczu z Górnikiem Zabrze. Po raz kolejny fatalny błąd przy straconej bramce zaliczył Michał Szromnik, co powoli staje się jego specjalnością.
NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM - zbiórka na flagę!
Zaczynamy zbiórkę na jedną z naszych sztandarowych flag: NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM. Flaga będzie wyglądać jak replika wcześniejszego baneru. Aktualizacja!
Rugby: Buldogi z brązowym medalem
Rugbyści Arki w sobotnim spotkaniu pokonali Posnanię Poznań 33-24 (7-17) i sezon zakończyli na najniższym stopniu podium. Buldogom gratulujemy i liczymy, że w przyszłym roku zobaczymy ich w finale Mistrzostw Polski.
Najnowsze
Szota zostaje w Arce
Serafin Szota dalej będzie reprezentować barwy Arki. Obrońca przedłużył bowiem swój kontrakt do końca sezonu 2026/2027. W świeżo podpisanej umowie zawarto opcję prolongaty o kolejne 12 miesięcy.
Kadra na obóz w Opalenicy
Już dziś Arka rozpoczyna swoje zgrupowanie w Opalenicy, które potrwa do 28 czerwca. Żółto-niebiescy udali się na obóz w składzie liczącym 20 zawodników.
Kerk odchodzi z Arki
Sebastian Kerk odchodzi z Arki. Niemiecki pomocnik żegna się z Arką po niecałych 12 miesiącach gry. 32-latek zostaje w Ekstraklasie, bowiem zakontraktowało go Zagłębie Lubin.
Marcjanik nie jest już zawodnikiem Arki
Drogi Michała Marcjanika z Arką Gdynia ponownie się rozchodzą. Wygasający kontrakt z 31-latkiem nie został przedłużony. "Marcjan" zagra w Polonii Warszawa.
Solecki graczem Żółto-Niebieskich
Kuba Solecki zasila Arkę Gdynia! 19-letni środkowy pomocnik podpisał dwuletnią umowę, która zawiera opcję prolongaty. Witamy w Gdyni!
Powiązane artykuły
Ekstraklasa 2025/2026
| [ Pełna tabela ] | |
|
1.
|
34 60 (62-45) |
|
2.
|
34 56 (50-38) |
|
3.
|
34 56 (56-41) |
|
4.
|
34 55 (51-40) |
|
5.
|
34 50 (51-45) |
|
6.
|
34 49 (42-37) |
|
7.
|
34 48 (45-38) |
|
8.
|
34 46 (34-38) |
|
17.
|
34 36 (34-61) |
IV liga pomorska 2025/2026
| [ Pełna tabela ] | |
|
1.
|
34 84 (112-37) |
|
2.
|
34 72 (79-32) |
|
3.
|
34 69 (88-38) |
|
4.
|
34 65 (59-30) |
|
5.
|
34 65 (63-41) |
|
6.
|
34 55 (64-49) |
|
7.
|
34 52 (69-60) |
|
8.
|
34 47 (57-60) |